September, 1

1. září 2015 v 22:30 | Luna Lower
Zdravím,
už delší dobu jsem přemýšlela, kdy mám vydat první článek na blogu, uvažovala jsem, že něco zveřejním už o prázdninách, ale nakonec jsem si to "nechala" až na prvního září. No, nevím, nevím, jestli jsem udělala dobře, protože nebude asi zrovna moc optimistický, ale co se dá dělat:D
Každopádně první den máme za sebou. Nevím, jak to bylo u vás, ale u mě je to děs a hrůza. Vážně nechci patřit mezi ty lidi, co si věčně stěžují, ale nedokážu si představit, jak to tam vydržím. Už aby byly prázdniny. Dlouho žádný nebyly.

Ale zpátky k blogu - tohle není můj první blog (a asi bych se ani nedivila, kdyby nebyl poslední), s přestávkama bloguju už pár let a vždycky mám takové období, kdy mě to baví a jsem do toho úplně zažraná a pak jsou dny, kdy si na blog ani nevzpomenu. Takže ani neočekávám, že budu články vydávat pravidelně, prostě tak, jak budu mít náladu a čas. Nemám v plánu se zaměřovat na jednu věc na blogu, o který budu psát, prostě takové random věci. Na svůj poslední blog jsem přestala psát tak koncem srpna minulého roku a pak jsem tak různě psala články na svůj nový blog (tenhle), ale z nějakého důvodu jsem to nechtěla zveřejňovat. Teď to chci ale znovu odstartovat (muhehe), tak snad u toho vydržím dlouho. No, ne nutně dlouho, ale zase ne nějak trapně krátce:D Asi už jsem na blogu dlouho nebyla, ale nepřibylo tady nějak moc reklam?

A jak jste dnešek zvládli vy?

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama