dospěj! | ben brooks

19. září 2015 v 14:58 | Luna Lower
Název: Dospěj! / Grow Up!
Autor: Ben Brooks
Děj: Jasper má plné ruce práce.
Končí střední školu, zkoušky na krku, matka na něj má přehnané nároky, každý týden musí navštěvovat psycholožku (které navíc od A do Z lže), na chatech je to samá prostitutka, na YouTube samé záznamy sebevražd a jeho kámoši se sjíždějí drogami a lijí do sebe levný alkohol… a navíc je jeho otčím nejspíš vrah a holka, co se s ní vyspal (jen jednou a totálně na šrot), zřejmě čeká mimino…Jak to má asi tak všechno zvládnout? (zdroj)


Hodnocení: Nevím, kdo psal ten popis děje na obalu knihy, ale je to šílený, má to úplně jinou atmosféru než knížka, takže se tím nenechte odradit. Každopádně tuhle knížku jsem náhodně objevila v knihovně, ale už jsem o ni něco slyšela, protože ji tehdy četla kamarádka. Bude to znít divně, ale knížky o drogách mám ráda:D Celkově se mi ta knížka líbila, přišlo mi to jako něco mezi Zápisky s basketbalovejch let a Kdo chytá v žitě. Vážně dobře se to četlo, hlavně kvůli stylu psaní. Je to trochu drsné, ale upřímné, vtipné, občas vás hlavní postava leze na nervy a občas je vám šíleně sympatická. Určitě to není knížka pro každého, někomu by se to možná zdálo nudné, ale mě tyhle typy knížek baví. Tak pokud vás taky, tak doporučuju přečíst:)
 


Komentáře

1 Marci Marci | Web | 20. září 2015 v 13:24 | Reagovat

No tak pokud se ti líbila tahle knížka, tak určitě bude za to stát si přečíst i "Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender", mě se strašně dobře četla a je napsaná v podobném stylu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama