návnada | j. kent messum

7. září 2015 v 17:05 | Luna Lower
Název: Návnada
Autor: J. Kent Messum
Děj: Šest lidí se probudí na opuštěném ostrově, aniž tuší, jak se sem dostali. Všechny drží ve spárech neovladatelná závislost na heroinu. Z lodi kotvící na dohled jim nikdo nespěchá na pomoc. Pak najdou vzkaz, že pro další dávku si musí doplavat na vedlejší ostrov přes zátoku zamořenou žraloky. Pozorovatelé na lodi se baví a sázky na život se zvyšují… (zdroj)


Hodnocení: Hrozně moc jsem se na tuhle knížku těšila, nejen kvůli tomu, že na ni byly skvělé recenze, ale hlavně kvůli zajímavému a originálnímu ději, ikdyž mi bylo jasné, že se jedná o takovou tu klasickou vyvražďovačku. Ze začátku mě trošku vyděsilo, že během kapitol se střídala minulost a současnoust a také postavy, které je vyprávěly, protože osobně tenhle styl moc nemusím a bála jsem se, že se v tom budu ztrácet, ale - díkybohu - neztrácela. Nakonec by to ani nevadilo. Většina postav mi byla sympatická, děj se nijak neprotahoval a postupně se stával víc a víc napínavějším, což byla bomba. Akorát mě trošku zklamal konec, protože jsem čekala, jak se to všechno vysvětlí, a ono se to teda vysvětlilo, ale tak nějak prapodivně, že mi to nedávalo smysl:D Ale to asi bere každý jinak. Celkově knížku doporučuju přečíst, nebyla nijak extra drastická.
 


Komentáře

1 Jet-Peeters Jet-Peeters | E-mail | 6. července 2018 v 11:14 | Reagovat

Složky byly testovány a označeny za bezpečné. Na tomto výrobku bylo provedeno i několik klinických testů, které potvrdily, že je používání výrobku i pro lidi bezpečné. Nevykazuje žádné nežádoucí účinky. Mezi ingredience patří: Sloní česnek. Tato složka zajišťuje, že rybolov je mimořádně produktivní a množství chycených ryb se zvýší. <a href=https://rybydynamit.com/#5>https://rybydynamit.com/#5</a>  Žádný z amerických prezidentů nebyl jedináček. Ženy mrkají dvakrát častěji než muži. Praváci se dožívají v průměru o devět let více než leváci. Dynamite Baits Frenzied Hempseed Groundbait. Frenzied Hempseed Groundbait.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama