September, 13

13. září 2015 v 19:25 | Luna Lower
Je neděle k večeru, zrovna jsem si udělala kafe a zapla počítač a přemýšlím, že napíšu nějaký článek. Teda ne, že bych neměla žádné v zásobě (v rozepsaných jich mám spoustu), ale většinou to jsou jen recenze, takže o ně tak minimálně dva měsíce nouze určitě nebude. Ale přemýšlím, že bych napsala takový random článek o všem a vlastně o ničem. Asi nebudu psát takové ty deníčkové články, protože co si budeme namlouvat, můj život není zajímavý a všechny moje zážitky a momenty, které by stály za zmínku by se vešly do jednoho článku. Ok, to zní dost uboze, radši tohle téma opustím.

Na konci prázdnin jsme s kamarádkama víceméně objevili takovou malou útulnou vintage kavárnu ve městě a musím říct, že jsme si ji všechny hned zamilovaly. Té paní, co to vlastní, už asi došlo, že od teďka budeme stálé zákaznice, protože tam lezeme každý týden. Ale co, alespoň má kšefty:D Tam jsem právě poprvé měla makronky, které jsem už delší dobu chtěla ochutnat, ale musím říct, že z nich nejsem nijak extra nadšená. Nejsou špatný, ale přijde mi, že patří k těm několika věcem, okolo kterých je velký boom a nakonec zjistíte, že až tak velké boom to vlastně není. Z příchutí jsem zatím vyzkoušela meloun a čokoládu. Ikdyž já na tyhle dezerty moc nejsem, tak možná je to tím, protože naopak kamarádka z nich byla naprosto nadšená. Tak nevím. Co vy? Měli jste je někdy?


Přemýšlím, co bych napsala dál. Nevím, jestli by bylo rozumný teď z tohodle témata přeskočit na školu, protože to bych si asi zase jen stěžovala, takže radši ne:D

Včera jsem se znovu dívala na Montage of Heck, což je dokumentální film o Kurtu Cobainovi. Už na něj plánuju napsat článek, protože se mi hrozně moc líbí to zpracování. Ehm, teď se přiznám, že jsem se rozepsala asi na tři řádky, ve kterých jsem tenhle film hodnotila a pak mi došlo, že tohle není článek o recenzi, tak jsem to zase smazala:D Ale recenzi určitě v blízké době očekávejte.


Jinak už přes týden čtu Pýchu a předsudek a teď mě nepochopte špatně, já mám tu knížku hrozně moc ráda (čtu ji asi po čtvrtý), ale teď během týdne jsem na ni nějak neměla náladu. Když nad tím tak přemýšlím, tak mi celkově přijde, že většinou knížku čtu jenom o víkendu. Nevím, já jsem během školy tak nějak naladěná na ten režim, že se nikdy do toho nedokážu ponořit, až fakt většinou o víkendu. A to je pak zase nemám ráda, když jsem vžitá do té knížky a pak se zase musím vrátit do reality:D #readersissues No, každopádně na to očekávejte recenzi taky.

Já vím, že skáču od jednoho tématu k druhýmu, ale v takovýmhle stylu asi tyhle článku budou. Tak se mějte, užijte si ještě zbytek neděle (těch pár hodin), ať nějak zvládnete to pondělí a příště určitě čekejte více smysluplný článek:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama